Nakliye Çözumlerimiz

Grupaj / Komple Servis

Kara Nakliye kapıdan kapıya ve parsiyel taşımacılık, güvenli gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir..

Ağır Yük Taşımacılıgı

Yurt içi ve yurtdışına farklı ebat ve ölçülerde gabari dışı ve ağır yük taşımalarınızda Kayra Uluslararası Nakliyat çözüm üretmek için profesyonel kadrosu ve ekipmanları ile hizmetinizdedir..

Koyterner Taşımacılıgı

Çeşmeli Uluslararası Nakliyattır ve kamyonlardan oluşan filosu ile on-line / real-time bağlantılı trafik kontrollü sistemi ile konteynır taşımacılığında tüm müşterilerine güvenli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Gümrükleme Hizmetleri

Çeşmeli Uluslararası Nakliyat, gümrükleme hizmetlerinde, uzmanlığını teknoloji ile birleştiren kadrosuyla, hızlı, sorunsuz ve kalite odaklı hizmet anlayışı sunmaktadır

Lojistik Dağıtım

Kara Nakliye kapıdan kapıya ve parsiyel taşımacılık, güvenli gönderi noktalarında profesyonel operasyon kadrosu hizmetinin sunulduğu bir taşıma şeklidir..

Antrepo Hizmetleri

İzmirda Konak'da bulunan depomuzla müşterilerimize depolama hizmeti vermekteyiz..

Taşıma Yolarımız

Karayolu Nakliye

KOMPLE / PARSİYEL

Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Almanya, Hollanda, İtalya, Yunanistan, Ülkeleri başta olmak üzere Avrupa kırası komple ve parsiyel servislerimiz, İran , Türkmenistan, Özbekistan, Afganistan, Gürcistan, Azerbaycan, ülkeleri başta olmak üzere Asya katası komple ve parsiyel servislerimiz mevcuttur.

Havayolu Nakliye

UÇAK / KARGO / KURYE

Dünyada bulunan havalimalarına erişimimiz bulunmakta olup kargolarınızın zamanında teslimetını güvence altına almaktayız.

Denizyolu Nakliye

20DC / 40DC / 45HQ KONTEYNER TAŞIMA

Firmamız başta Çin limanlarında olmak üzere Katar TunuS Mısır ve birçok denizyolu limanlarına servisimiz bulunmaktadır.

Çalışma Alanlarımız

Şehiriçi ve Şehilerarası Nakliye

Merkez ofisimiz İzmir Alsancak ta olup Türkiye'nin birçok İllerine servis araçlarımız bulunmaktadır. İstanbul , Ankara, Kayseri, Niğde, K. maraş Mersin, Adana, Antalya, Bursa araçlarımızın konumlandığı iller arasındadır.

Depolama ve Antrepo Hizmeti

İzmirda Konak'da bulunan depomuzla müşterilerimize depolama hizmeti vermekteyiz.

Uluslararası Taşımacılık

Başta Avrupa olmak üzere tüm Ortadoğu Türki Cumhuriyetlerine Komple ve parsiyel, Karayolu Denziyolu ve Havayolunda hizmet sunmaktayız.